Tantestület

 

2017/2018-as tanév
   
Ádámcsóné Nevelős Mária matematika,biológia
Bacsa Péterné testnevelés
Bagyalné Kocsis Márta ig.helyettes,magyar nyelv, irodalom
Biczó Balázsné napközis foglalkozást tartó pedagógus
Bíróné Kertész Judit biológia, kémia
Bíróné Várhegyi Judit angol nyelv
Bohus Attia testnevelés
Bokros Beáta magyar nyelv, irodalom, hittan
Csobánka Rita angol nyelv
Csomósné Bűdi Anett ref.hittan
dr. Czapné Tóth Sarolta német nyelv,  latin örökség
Demjén Zoltán testnevelés
Edöcsény Levente matematika, fizika, informatika
dr. Gergelyné dr. Kemény Katalin matamatika, földrajz
Grallert László német nyelv, ig.helyettes
Jobbágyné Svidró Katalin technika
Hernádiné Győri Zsuzsanna magyar nyelv, irodalom, történelem
Holló-Vaskó Csaba angol nyelv, francia nyelv
Jablonkainé Ajtonyi Angéla angol nyelv
dr. Kissné Fábián Katalin rajz
Kissné Nyitrai Emese kémia
Kocsengáné Mészáros Marianna német nyelv
Koromné Fonyi Ágnes testnevelés, gyógytestnevelés
dr. Kovácsné Wirtz Erika matematika, fizika
Kovács Ilona matematika, fizika
Kun Anett német nyelv
Kulcsárné Gál Beáta olasz nyelv, történelem
Kuzmáné Juhász Katalin rk. hittan, közösségi szolgálat
Lange Péter Tamásné magyar nyelv, irodalom, történelem, hon és népismeret
Lázár Nóra kollégiumi nevelőtanár
ft. Lóczi Tamás rk. hittan, igazgató
Maton Gery angol nyelv (lektor)
dr. Molnárné Szabó Csilla angol nyelv, történelem
Németh Barnabásné kollégiumi nevelőtanár
Németh Gergely magyar nyelv és irodalom
ft. Papp András gk. hittan
Papné Deres Mónika német nyelv
Radányi László angol, történelem
Regős Zsolt ének-zene
dr. Sajgál Mónika német nyelv
Salamon Zsuzsanna angol nyelv
ft. Sallai Szabolcs gk.hittan
dr. Simkóné Késmárki Csilla angol nyelv
Svidróné Grallert Marianna matematika , ig.helyettes
Szabados Zsolt informatika
Szabóné Virág Viktória matematika, fizika
Szamosi Erika magyar nyelv és irodalom, rk. hittan
Szegediné Polner Mária biológia, földrajz, temészetismeret
Szeitzné Viski Erika magyar nyelv és irodalom
Szeremleyné Bodnár Terézia biológia, kémia, kollégiumi nevelőtanár
Takács Gábor rk. hittan
Tolnai Zoltánné matematika
Tokárné Bányai Marianna matematika, fizika, informatika
Tóth László magyar nyelv és irodalom, történelem, hon és népismeret
Váraljai Réka ének-zene
 
Óraadók:
Baloghné Szép Ágnes tánc
Deákné Bartha Katalin rajz
Gáll Rita informatika
Izsvákné Szabó Viktória testnevelés-aerobic
Kiss Lászlóné rajz
Kocserha Beáta rajz
Kovács Bertalan úszás
Kónya Miklós földrajz
Plósz István testnevelés-judo
Repka Gyula néptánc
Szabó Emőke tánc