Hittanverseny

on .

A Szent Imre Katolikus Általános Iskola területi hittanversenyén iskolánk csapata 1. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Krajnyák Nikoletta 5.a, Szabó Piroska 5.a, Beluzsár Boglárka 5.b és Szabó Áron 5.b osztályos tanulók.

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

 

hittanverseny 20171121 161830

A Szent Imre Általános Iskola német nyelvi verseny

on .

A Szent Imre Általános Iskola német nyelvi versenyén a 7. évfolyamos csapatunk 2. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Kiss Bianka, Wouterson Rebecca, Wouterson Sarah 7.b és Perjési Nóra 7. a osztályos tanulók.

Gratulálunk a szép eredményhez!

20171121 161415

A Szent Imre Általános Iskola angol nyelvi verseny

on .

A Szent Imre Angol Nyelvi versenyén iskolànk csapata 2. helyezèst èrt el. A csapat tagjai: Vaszily Lèna 6.b, Borsos Roland 7.a, Lichy Johanna 8. a.

Felkèszítő tanáraik: Bíróné Várhegyi Judit, Csobánka Rita, Salamon Zsuzsanna. Eredményükhöz szívből gratulálunk.

angol nyelvi verseny 2

Idegennyelvű szavalóverseny

on .

Mikita Dorka 12.c  A Megyei Idegen nyelvű szavalóversenyen 3. helyezést ért el. Eredményéhez szívből gratulálunk!

Felkészítő tanára: Salamon Zsuzsanna

 

Mikita Dorka szavalo

Angol nyelvi verseny

on .

 Iskolánkban nyelvi készséget mérő angol versenyt rendeztünk 7. és 8. osztályos tanulóknak. A versenyen a következő eredmények születtek: 

7. osztály -normál tanterv
      I. Halász Gergely -Diósgyőri Ref. Ált. Isk.
     II. Vincze Veronika -Diósgyőri Ref. Ált. Isk.
    III. Szarka Anna -Diósgyőri Ref. Ált. Isk.

7. osztály -emelt tanterv
     I. Szabó Tamás -Bársony János Ált. Isk.
    II. Csóka Eszter -Bársony János Ált. Isk.

 

8. osztály -normál tanterv
     I. Butykai Alexandra -Szirmai Ref. Ált. Isk.
    II. Krizsán Ádám -Szent Imre Kat. Ált. Isk.
   III. Botos Levente -Diósgyőri Ref. Ált. Isk.

 

8. osztály -emelt tanterv
     I. Kókai Kevin -Szent Ferenc Kat. Ált. Isk.
    II. Varkoly Kristóf -Bársony János Ált. Isk.
   III. Török Zsófia -Bársony János Ált. Isk.

Köszönjük a részvételt. Minden versenyzőnek és felkészítő tanárának szívből gratulálunk.

Az angol nyelvi munkaközösség

 

23715010 2241338795892168 970077567 o

JUDO-EREDMÉNY

on .

Godó Szilárd (12.C) Judó sportágban a  másodosztályú felnőtt magyar bajnokságb an 60 kg- os súlycsoportban országos 3. helyezést ért el!

Angol társalgási verseny

on .

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Angol Társalgási Versenyén iskolánk csapata I. helyezést ért el. 

A csapat tagjai: Virág Dorottya 8.B, Czurkó Lili 8.A, Remete Kristóf 7.A

Felkészító tanáraik: Bíróné Várhegyi Judit, Salamon Zsuzsanna

23283575 2225665537459494 1713670026 n

Szent Ferenc és Assisi

on .

A Szent Ferenc Általános iskola által meghírdetett "Szent Ferenc és Assisi" országos rajzpályázaton iskolánkból díjazottak lettek: 

II. hely:  Tomaházi Gréta 6.B
III. hely: Ritter Klára 5.B, Máté Bíbor 7.A, Harmos Enikő 8.B

DSC 0432

Szavalóverseny és díjátadó

on .

2017. október 4-én rendezték meg gimnáziumunk  szavalóversenyét. 
Az eredményhírdetésre iskolánk védőszentjének ünnepén került sor. 

 

 
 
A felső gimnáziumban ( 9- 12. évf.) az  alábbi eredmények születtek:
 
1.helyezett: Molnár Anna 9.b
2. helyezett:  Kovács Dorottya 11.c
3.helyezettek megosztva: Friedel Dániel 10.c és Suszter Bianka 9.b 
4.helyezettek megosztva: Katona Ninetta 12.a és Medve Brigitta 11.c
 
A zsüri dicséretében részesülnek: Jávorszki Eszter 10.b és Mátrai Krisztián 10.c 
 
Szép délutánt töltöttünk együtt, mindenkinek gratulálunk!
 
A fotóra kattintva megtekinthető az összes kép!



IMG 20171004 144556 COLLAGE

Martti Ollgren nemzetközi emlékverseny

on .

Tulipán Bence 5.A osztályos tanuló, 2017.szeptember 20-25. között Finnországban, Tamperében edzőtáborba és úszóversenyen vett részt.

A MARTTI OLLGREN Nemzetközi Emlékverseny és Testvérvárosok Kupája elnevezésű versenyen, a 205-2006-os korosztályban 2006-os születésüként 50 m pillangóúszásban bronzérmet szerzett.

Edzője: Sajgó László és Hölcz Péter

Gratulálunk a szép eredményhez!

Tulipán Bence