logo nagy
3525 Miskolc, Városház tér 6.
informacio[kukac]frater.hu
tel.:46-412-024
fax.:46-412-220

Versenyeredmények |2017/2018|

Szt. Imre Katolikus Ált. Iskola Hittanverseny (regionális, csapat)

1.hely: Szabó Áron (5.B) Beluzsár Boglárka (5.B) Szabó Piroska (5.A) Krajnyák Nikoletta (5.A)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

Megyei Idegen Nyelvű Szavalóverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Mikita Dorka Júlia (12.C)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szent Imre Angol Nyelvi Verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

2.hely: Lichy Johanna (8.A) Borsos Roland (7.A) Vaszily Léna (6.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára, Csobánka Rita, Salamon Zsuzsanna

Egyházi iskolák német nyelvi versenye (városi, csapat)

2.hely: Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Kiss Bianka (7.B) Perjési Nóra (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

" Te aranyok Aranya"-Arany János szavalóverseny (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Röplabda Diákolimpia V-VI. kcs Leány (megyei, csapat)

4.hely: Kovács Petra (11.B) Szikora Evelin (11.A) Karsai Nóra (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A) Hajduk Panna (9.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Diákolimpia (országos, egyéni)

3.hely: Kántor Zéta (9.A)

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Izsó Dániel (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, )

Különdíj: Fandl Hanna (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, )

3.hely: Kovács Dorottya (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, )

2.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Szabó Csanád (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kiss Johanna (11.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Felnőtt Magyar Bajnokság ( 2. osztály) (országos, egyéni)

3.hely: Godó Szilárd (12.C)

"Én a macska." (regionális, csapat)

Különdíj: Kovács Panna (8.B) Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

3.hely: Juhász Vivien (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

2.hely: Komáromi Kristóf (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Társalgási verseny Skóciáról (városi, csapat)

1.hely: Virág Dorottya (8.B) Czurkó Lili (8.A) Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna, Salamon Zsuzsanna

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Ulbrik Eszter (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

2.hely: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Ritter Klára (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

2.hely: Thomázy Gréta (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

"Mitől Szent a szent" hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Tóth Zolna (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől Szent a SZent?"hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Bíró Eszter (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Martti Ollgren Nemzetközi Emlékverseny (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

GPC erőemelő verseny (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bodolai Péter (12.A)

GPC erőemelő Világbajnokság (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bihi Bence (12.A)

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

Különdíj: Simon Zsuzsanna (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a SZent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Thomázy Vendel (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

3.hely: Balog Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Soltész Dániel (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Berindza Bulcsú Mihály (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a Szent?" hittanverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Zsófia Ilona (10.C)

Felkészítő tanár: Salai Szabolcs

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kiss Zsófia (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kósa Péter Gergő (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Hódosi Zsuzsanna (11.B)

Felkészítő tanár: Lóczi Tamás

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Vágó Anna Magdolna (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (, egyéni)

Kiemelt: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Sántha Dorina (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Ilyó-Kovács Levente (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Nagy András László (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Molnár Zsuzsanna (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Fridel Dániel (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Menyhárt Luca (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Szabó Liliána Viktória (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Majtényi Panna Dorka (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Karsai Nóra (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

4.hely: Medve Brigitta (11.C)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

SZavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kőhegyi Imre (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Simkó Benedek (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Ferencz Adél (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Suszter Bianka (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Megyei távolugró ügyességi csapatbajnokság (megyei, csapat)

2.hely: Tornai Gyula (11.A) Kolcza Botond (11.A) Stefán András (9.B) Répási Roland (9.B) Józsa Milán (9.B) Pintér Erik (9.A) Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin Leskó Sára Zsófia (9.A) Horváth Emese Hajnalka (9.A) Obbágy Veronika (7.A) Balogh Boglárka Vivien (7.A) Thomázy Vendel (6.B) Thomázy Gréta (6.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Kósa Péter Gergő (9.A) Herczeg Márton (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Távolugró Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

5.hely: Varsányi László (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Kajtár Péter (7.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Távolugrás Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

3.hely: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

TISZTELT SZÜLŐK ÉS DIÁKOK!

 

Gimnáziumunkban a nyári tanítási szünetben szerdánként tartunk ügyeletet, ezeken a napokon lehet a titkárságon ügyeket intézni  8:00 - 12:00 óra között.

 

Egyenruha varratás: 30/536-8931

Egyenpóló készítés: 30/743-6859

 

Gólyanap: 2017. augusztus 25. /péntek/ 9:00 - 13:00

A tanévnyitó Veni Sancte 2017. augusztus 31. /csütörtök/ 15:00 órakor lesz a Minorita Templomban.

 

Fráter Akadémia 2017. május

Magyarország helye az Európai Unióban címmel tartott előadást gimnáziumunkban Pelczné dr. Gáll Ildikó, az Európai Parlament alelnöke.

 

DSC00088 COLLAGE

FEJTÖRŐ- MATEMATIKA VETÉLKEDŐ

 

 

Iskolánk fennállásának 25. évfordulójáról megemlékező jubileumi év rendezvényeihez kapcsolódva a matematika munkaközösség fejtörő matematika versenyt rendezett az 5.-6. évfolyamos diákoknak.

A háromfős csapatok lelkesen és kitartóan küzdöttek a sokszor tekervényes, „becsapós” feladatokkal; ahol a legnagyobb ellenfél az idő volt: egy-egy válasz megszületésére ugyanis maximum fél perc állt rendelkezésre. Öröm volt nézni, ahogy igyekeznek társaikat meggyőzni saját válaszuk helyességéről, ahogy a részeredményeket ismertetése után biztatják egymást, ahogy a fejükhöz kapnak megoldásokban rejlő fondorlatokat hallva! A szoros versenyben a képzeletbeli dobogóra az alábbi csapattagok jutottak:

  1. hely Kopcsek Tamás, Dobos Adrienn, Balog Gréta
  2. hely Perjési Nóra, Balogha Boglárka, Obbágy Veronika
  3. hely Labant Áron, Lengyel Marcell, Nagy Vencel

Jutalmul – egy matematikakaversenyhez illően – körző; -illetve vonalzókészleteket, valamint édességet kaptak. De senki nem távozott üres kézzel… Köszönjük az alapítvány támogatását is!

A fényképre kattintva galéria tekinthető meg.

 

20170516 145828 COLLAGE